ПОМОГИТЕ ПЖ ДАЮ 50 БАЛЛОВ Посещение зоопарка Написать письмо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сьогодні ми з своєю родиною пішли у зоопарк. нам дуже сподобалися були різні тварини.  мені найбільше сподобалася зебра. зембра має два кольори білий і чорний. вона нагадує зебру по якій ми переходимо дорогу. мені подобаються різні тварини.
Гость
например: Открылся новый зоопарк приходите будет очень интересно приходите!!