ПОМОГИТЕ ПЖ ОЧЕНЬ СРОЧНО !"!!! 1.Якщо одна з двох прямих лежить у площині,а друга перетинає цю площину в точці,яка не лежить на першій прямій,то ці прямі...... 2.Пряму та площину називають паралельними,якщо вони.... 3.Якщо площ...

ПОМОГИТЕ ПЖ ОЧЕНЬ СРОЧНО !"!!! 1.Якщо одна з двох прямих лежить у площині,а друга перетинає цю площину в точці,яка не лежить на першій прямій,то ці прямі...... 2.Пряму та площину називають паралельними,якщо вони.... 3.Якщо площина проходить через пряму,що паралельна другій площині,і перетинає цю другу площину,то пряма перетину...... 4.Скільки площин,паральних даній площині,можна провести через точку,що не належить даній прямій ? На руском 1. Если одна из двух прямых лежит в плоскости, а вторая пересекает эту плоскость в точке, не лежит на первой прямой, то эти прямые ...... 2.Пряму и плоскость называют параллельными, если они .... 3. Если плоскость проходит через прямую, параллельную второй плоскости, и пересекает эту вторую плоскость, то прямая пересечения ...... 4.Сколько плоскостей, паральних данной плоскости, можно провести через точку, не принадлежит данной прямой?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
рарпалалвлабаьплдвдадалалалаллкллаалалалалалалалалалаллалалалалалалллвллвлалав