Помогите! Раскрой скобки употребляя глаголы Present Perfect, Present Continuous, Present Simple, Past Simple. 1. What you (to do) here at such a late hour? You (to write) your essay? - No, I (to write) it already. I (to work) ...

Помогите! Раскрой скобки употребляя глаголы Present Perfect, Present Continuous, Present Simple, Past Simple. 1. What you (to do) here at such a late hour? You (to write) your essay? - No, I (to write) it already. I (to work) on my report. - And when you (to write) your essay7 - I (to finish) it two days ago.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
What do you do here at such a late hour? Are you writing your essay? No, I have written it already.i am working on my report. And when did you write your essay? I finished it two days ago.