Помогите разобрать слова(префикс, корень и т.д.): Підскакуватимуть Овочевник Вибухівка Багажник Двоє Удвох По-українському Зліва Вчора Увечері

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Підскакуватимуть Преф. При  Кор. скакувати Суф.му Зак.ть Овочевник Преф. - Кор. овоч Суф. евн Зак. ик Вибухівка Преф.- Кор. вибух Суф. ів Зак. ка Багажник Преф. - Кор. багаж Суф. ник Зак. - Двоє Преф. - Кор. дво Суф. є Зак. - Удвох Преф. У Кор. дво Суф. є Зак. - По - українському Преф. По Кор. украї Суф. нськом Зак. у Зліва Преф. З Кор. лів Суф. а Зак. - Вчора Преф. В Кор. чор Суф. а Зак. - Увечорі Преф. У Кор. вечор Суф. і Зак. -