Помогите решить 1. Клітини прокаріотів, які мають спіральну форму: а) коки; б) сп?

Помогите решить 1. Клітини прокаріотів, які мають спіральну форму: а) коки; б) сп??рили; в) вібріони; г) бацили 2. Збудником коров’ячого сказу є: а) бактерія; б) вірус; в) пріон; г) найпростіше 3 У клітинах бактерій немає: а) цитоплазми; б) клітинної мембрани; в) клітинної стінки; г) ядра 4 Розмістіть організми послідовно за розмірами від найменшого до найбільшого: а) амеба; б) збудник грипу; в) збудник сальмонельозу; г) вольвокс.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-б; 2-в 3-г 4-?........