Помогите решить 2 задачи 1 задача велосипедист рухався зi швидкiстю 12км/год проiхав вiдстань мiж двома мiстами за 5год повертаючись вiп проiхав ту саму вiдстань за 6 годин з якою швидкiстю iхав велосипедист повертаючись назад?...

Помогите решить 2 задачи 1 задача велосипедист рухався зi швидкiстю 12км/год проiхав вiдстань мiж двома мiстами за 5год повертаючись вiп проiхав ту саму вiдстань за 6 годин з якою швидкiстю iхав велосипедист повертаючись назад? 2 задача за 3 години карета маркиза де Карабаса брукiвкою проiхала 75км а за такий самий час грунтовою дорогою на 21 км меньше про що можно дзнатися обчисливши поданi вирази 75:3 75+(75-31) (75-21):3 75:3-(75-21):3
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
12•5=60 проїхав веосипедист за 5 годин. 60÷6=10 вертаючись назад
Гость
№1 Ск. км расстояние между городами? 12 км/год * 5 лет = 60 км. С какой скорость велосипедист ехал обратно? 60 км: 6 лет = 10 км в год. Ответ: скорость велосипедиста 10 км в год.