Помогите решить очень надо 1. У людини одна із форм спадкової глухоти визначається двома рецесивними алелями різних генів р і d. Нормальний слух визначається наявністю двох домінантних алелів Р і D. Ген Р визначає розвиток зави...
Помогите решить очень надо
1. У людини одна із форм спадкової глухоти визначається двома рецесивними алелями різних генів р і d. Нормальний слух визначається наявністю двох домінантних алелів Р і D. Ген Р визначає розвиток завитки, а ген D – розвиток слухового нерва. У сім’ї глухих батьків є троє дітей з нормальним слухом. Встановити генотипи батьків.
2. У запашного горошку червоний колір віночка квітки визначається наявністю в одному генотипі двох незчеплених домінантних генів (В і D), при відсутності будь-якого із них – віночки білі. Яке потомство слід очікувати від схрещування дигетерозиготних рослин з червоними віночками з рослинами, що мають такий генотип: a) Bвdd; б) ВВDD; в) ввdd?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
напиши по русски ничего не понятно, тогда решу