Помогите решить З точки до площини проведено перпендикуляр і дві похилі які утворюють між собою кут 60 градусів а з перпендикуляром кут 45 градусів. Знайти відстань миж основами похилих якщо довжина перпендикуляра 5см

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
якщо кут 45 тоді перпендикуляр дорівнює проекції тоді похила також 5 і за теоремою піфагора похила 5корінь з двох і за теоремою косинусів відстань в квадраті дорівнює 50+50-2*50*1/2=50=5корінь з двох