Помогите решитьКут при вершині рівнобедреного трикутника дорівнює 40 градусів. Знайдіть менший кут, який утворює бісектриса кута при основі з протилежною бічною стороною.

Помогите решить Кут при вершині рівнобедреного трикутника дорівнює 40 градусів. Знайдіть менший кут, який утворює бісектриса кута при основі з протилежною бічною стороною.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ΔАВС - равнобедренный  ⇒  ∠А=∠С ∠В=40°  по условию ∠А=∠С=(180°-40°):2=70° АМ - биссектриса  ⇒  ∠ВАМ=∠САМ=70°:2=35° ΔАМС:  ∠АМС=180°-(∠С+∠САМ)=180°-(70°+35°)=75° ∠АМВ=180°-∠АМС=180°-75°=105° Наименьший угол - это ∠АМС=75° .