ПОМОГИТЕ С АНГЛ.ЯЗ. ПОЖАЛУЙСТА)) Подберите соответствия: To be a good presenter you need: good eye a well structured very good subject a smart careful expressive body a strong voice knowledge appearance preparation talk contact...

ПОМОГИТЕ С АНГЛ.ЯЗ. ПОЖАЛУЙСТА)) Подберите соответствия: To be a good presenter you need: good eye a well structured very good subject a smart careful expressive body a strong voice knowledge appearance preparation talk contact language
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
good eye contact a well structured talk very good subject knowledge a smart appearance careful preparation expressive body language a strong voice