Помогите с диалогом. -.....……… - Эйе, Алсу мэктэпкэ килгэн, аны Оля кургэн. -…………… -Эйе, Оля чыршы янында жырлаган. -…...……… вставьте пожалуйста предложения вместо точек:)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Алсу мэктэпкэ килгэн мэ? -Эйе, Алсу мэктэпкэ килгэн, аны Оля кургэн. -Э Оля жырлаган мы? - Эйе, Оля чыршы янында жырлаган. - Матур жырлагандыр.