Помогите с казаским языком.Нужно ставить в предложения потходящие слова. Қ азіргі кезде бос отырған адамды көрмейтін,аптаның .... күні жұмыста ,мектепте,үйге кешкі мезгілде жиналады.Көбіне бос уақыт деп біз аптаның ....күні - ж...

Помогите с казаским языком.Нужно ставить в предложения потходящие слова. Қ азіргі кезде бос отырған адамды көрмейтін,аптаның .... күні жұмыста ,мектепте,үйге кешкі мезгілде жиналады.Көбіне бос уақыт деп біз аптаның ....күні - жексенбіні айтамыз. .... жылы ....желтоқсанда Тəулсідік күніне ұйымдатырылған көрмеде Арнаның ағаштан жасалған Тірек сөздер:алты,жетінші,2014,он алтыншы. ( заранее спасибо )
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Алты жетинши 2014 он алтыншы