Помогите сделать английский умоляю. Упражнение номер 6 там надо написать время

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2- quarter past eleven 3- ten minutes past three 4- quarter to six 5- half past two 6- twenty minutes to ten 7- twenty five minutes past four 8- ten minutes to ten
Гость
2) it's a quarter past eleven... 3) it's ten past three... 4) it's quarter to six... 5) it's half past two.... 6) it's twenty to ten... 7) it's twenty five past three... 8) it's ten to ten...