Помогите сделать плиииз))) ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НУЖНО В АНГЛ.НЕ ШАРЮ ПРОШУ ВАС ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!ХОТЯ БЫ ОДНО!!!!!!!!ПРОШУУУУУУУУУУ

Гость
I ill I go to walk I will happy I will buy car I will fly to the London I will happy
Гость
I will I go to walk I will happy I will by car I will fly to the London I will happy