Помогите сделать предложения страдательными. С 16 предложения по 40 предложение.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
16. A very important mission was charged by the officer. 17. The matter will be settled easily. 18. The driver was fined by a policeman. 19. impossible 20. The passengers are requested leaving London to register. 21. Contracts will be singed tomorrow.