Помогите сделать синтаксический разбор предложений, и перевод пожалуйста! 1) Сенің мектебің шет елден қонақтар келді. 2) Сен олардың тілінде сөйлей алмайсың, бірақ аздап түсінесің. 3) Қонақтың біреуі саған сұрақ қойды.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в твою школу приехали гости из за границей. ты не можеш говорить на их языке но немножко понимаеш. Один из гостей задал тебе вопрос.