Помогите сделать синтаксический разбор1)Қазақстан бірнеше экономикалық аймақтарға болінеді.2)Солтүстік Қазақстанда мол ойна. я во втором предлодение что-то не правильно окончанение поставила в слове Казахстан

Помогите сделать синтаксический разбор 1)Қазақстан бірнеше экономикалық аймақтарға болінеді. 2)Солтүстік Қазақстанда мол ойна. я во втором предлодение что-то не правильно окончанение поставила в слове Казахстан
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
не істейді бөлінеді не қазақстан қанша бірнеше нелер экономикалық аймақтарға