Риси характеру притаманні Івану Дідуху? будь ласка допоможіть )))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Образ Івана Дідуха цитати  — Івана Дідуха запам’ятали в селі газдою — Отакий був Іван, дивний і з натурою, і з роботою. — …де мені, переломаному, до ходів? Я зробок — ціле тіло мозиль, кості дрихлаві, що заки їх рано зведеш докупи, то десіть раз йойкнеш! — Я ціле житє лиш роб, та й роб, та й роб! Не раз, як днинка кінчиласи, а я впаду на ниву та й ревно молюси до бога: господи, не покинь ні ніколи чорним кавалком хліба, а я буду все працувати, хіба бих не міг ні руков, ні ногов кинути… Я зробила цитатами можна виписати з тих цитат просто риси характеру і все.