Помогите сделать задание!!! Напишіть замітку до шкільної газети про нову комп"ьютерну гру, цікаву для ваших однолітків.Викоростайте числівник.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У моєму комп"ютері з"явилася нова гра! Вона дуже цікава, в основному про пригоди! У цій грі від 1 до 1000 рівнів! Можна вибирати стать ігрока, виповнювати завдання, доглядати за персонажами, купляти їм одяг, взуття, аксесуари,меблі тощо. А цю гру мені батьки купили в одному з нових магазинів.