Помогите скласти речення.скласти діалог в розмовному стилю про ромашку.

Помогите скласти речення. скласти діалог в розмовному стилю про ромашку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт Гануся. - Привіт Іринка. - Гануся ти бачила які квіти розквітнули? - Так, бачила, але я не знаю як іх назви. - Гануся мені дуже прикрикро за те що ти не знаєшь іх назви. Але постривай! Не засмучуйся! Я знаю іх назву! Це ж ромашки! - Дякую тобі, Іринка! - Нема за що, а зараз пішли дивитися на ромашки. Вони ж такі гарні. - Пішли я теж хочу подивитися на ці чарівні квіти!