Помогите составить диалог на казахском языке, на эти вопросы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Айдана интернетте отырды онын касына Алтын келеды -интернет деген не? деды алтын - ол жаксы нарсе -ол тусиникты алтын:интернет аркылы калай хабарды алуга болады.? - ол опонай интернеттын мумкындыгы кандай?? -бызге комектесу. - интерннт желысыне кала косулуга болады? -акша тойлисинде интернетте отырасын! - модем дегенымыз не? - модес ол быреуымызде интернет болмаса ,келесы кысы мадемды косады -интернеттын бызге пайдасы кандай? интернеттын бызке пайдасы коп!!!