Помогите составить диалог на казахском на тему Роза рымбаева 5 вопросов и ответов заранее спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-сен Роза Рымбаеваны танисың ба? - əрине танимын, ол атақты əнші -оның қандай əнін ұнатасың? - Əлия əнін - əн саған неліктен ұнайды? - əн қазақ қызының ерлігін жырлайды - Əлия əнінің сөзі сенде бар ма? - өлең сөзі менде бар - Маған бересің бе? -берейін