Помогите составить диалог на казахском в продуктовом магазине 6-7 вопросов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В продуктовом магазине -Сәлематсыз ба сізде алты проценттік Айналайын сүті бар ма? -Бар,тағы не қажет? -Маған бір килограмм сары май мен бір килограмм қант беріңіз!Бағалары қандай екенін білуге бола ма? -Сүт үш жүз тенге,ал майыңыз бесжүз теңге,қантқа екі жүз теңге бересіз! Барлығы мың теңгеге шығады -Мінікей ақшаңыз,Рахмет! -Рахмет! Сау болыңыз!  В продуктовом  -Здравствуйте у Вас есть шести процентное молоко Айнайлайын? -Да есть, что еще желаете? -Дайте мне 1кг сливочного масла и 1 кг сахара,А сколько они стоят? -Молоко 300тенге,масло 500тенге а сахар 200 тенге И всего 1000 тенге -Вот пожалуйста деньги!Спасибо! -И вам спасибо,Досвидания!