Помогите составить диалог на тему Балаларга арналган сайттар

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Айнур,калай ойлайсын гулди сыйлау аркылы биз бир-биримизге нени билдиремиз? -Гулди сыйлау аркылы биз ыстык сезимимизди,шынайы достыгымызды билдиремиз.Бирак арбир жагдайда ар турли гул усынылатынын ескеруимиз керек. -Гулдестени жасайтын кандай ережелер бола ма? -Арине,ережелерди сактамасак гулдердин эстетикалык сани жогалады. -Гулшоктарынын ишинде кандай гул аркашанда ерекшелинип турады? -Кызыл гул.Озинен, ак, акшыл гулдерди косып гулдесте жасауга болады. -Туган кунге арналган гулдестенин колеми кандай болады? -Колеми шагын болады. -Жарайды,жауаптарын ушин ракмет!сау бол! -Сау бол!