Помогите составить диалог на украинском языке на тему Новый год, где праздновать, День Святого Николая, и т.д.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оленка і Катруся планують зробити виставу до Нового Року . -Привіт Оленко  -Привіт Катрусю  -Як думаєш диво існує?  -Незнаю!Але цілковито в нього вірю .Я дуже хочу щось особливе на Новий Рік.-промовила Катруся  - Ми можемо створити Новорічну казку і ми нібито побуваємо в казці де існують чари,чаклунство та диво . -Клас!!Посмішаймо додому !!!Скоро  Новий Рік , а ми не створили казку - Скоріш!!!В мене вже зявилися ідяї щодо казки .