Помогите составить предложения со словами как : ата-ана, .торт-бес,тап-таза,бара-ба?

Помогите составить предложения со словами как : ата-ана, .торт-бес,тап-таза,бара-ба??а,женiл-желпi,кысы-жазы,тасек-орын.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Просто спишите. Я всё написал для вас. 1)Ата-ана баланың қамқоршылары. 2)Біздің сыныпта төрт-бес үздік оқушы бар. 3)Астана көшелері тап-таза 4)Оқи-оқи дана боласын,бара-бара көпті көрген боласын. 5)Жеңіл-желпі жүріспен Қуаныш келе жатыр. 6)Қазақстан қысы-жазы Expo 2017-ге дайындалуда. 7)Әскерде сарбаздар төсек-орның жылдам жинайды.