Помогите составить предложения на КАЗАХСКОМ ЯЗЫКЕ со словами: бас қала, елорда, көркем, әсем саябақтар, сәнді ғимараттар, мемлекеттік мекемелер, Астананың көркі.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Астан бас қала. Астана қазақстанның елордасы. Астана көркем қала. Ол жерде əсем саябақтар, сəнді ғиммараттар, мемлекетік мекемелер т.б бар. Мұның бəрі Астанагың көркі.