Помогите составить предложения на украинском, со словами: добрий день, до побачення, на добранич, будь ласка, дякую, пробач, привит , витаю, поздоровляю

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Добрий день",- сказала Марійка вчительці з української мови. " Треба говорити "До побачення",-розказувала мама своїй донечці. На добраніч, моя Україно! " Дякую!"- сказав хлопчик у магазині, коли купив бубликів. "Будь ласка!"- сказав хлопчику продавець. Марійка сказала хлопчику: "Пробачь,"- коли вона його випачкала.