Помогите составить предложения со словами муражай емхана мектеп цирк фабрика театрлар плизззз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен бүгін тiс емханаға емделуге бардым.Ол жақта көп емделушiлердi көрдім. Ол адамдарда тiсi аурып мен сияқты келген екен. Дәрігер маған көп нәрселер айтты тiстi қалай жуу, тiстi азанды , кешке жуу керекті екенін айтты және кәмпиттер дi көп жеме оданда жеміс жидектердi көп же деп айтты.