Помогите составить предложения со словами Put,push,pull,full,bull..Пожалуйста побыстрей

Помогите составить предложения со словами Put,push,pull,full,bull.. Пожалуйста побыстрей
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I put my gun in my backpack . I push the door to my school and shoot everyone . I pull the trigger to my gun . My ammo is full . I am as rage as a bill
Гость
I am full of food. Put on your sweater. Push the door. Pull of the road. I was looking at the bull.