Помогите составить текст на английском на тему моя любимая передача (с переводом) СРОЧНО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My favourite broadcast on tv is "Let them talk". I like it because it is very interesting and there is always going on something insane. The last part of programme which i saw, was about girl whose surname is Shurygina. I also advise everyone to see this serie.