ПОМОГИТЕ СОСТАВИТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЕ И НАЙТИ ГЛАВНЫЕ И ВТОРОСТЕПЕННЫЕ ЧЛЕНЫ ПРЕДЛОЖЕНИЯ: До, берізка, віти, золота, схилити, земля.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Золота берізка схилила віти до землі. Головні:Берізка-підмет. Схилила-присудок. Золота-означення. Віти-додаток. До землі-обставина.
Гость
Віти(підмет) золотої(означення) берізки(додаток)  схилилися (присудок) до землі(обставина).