ПОМОГИТЕ! СРОЧННОО! Вставьтe пропущенные слова : have been, had been, has been.1-my key...stolen.2-l didn't go to the party, became I ... invited.3- my car ... repaired by yesterday afternoon.4- some pictures... painted.

ПОМОГИТЕ! СРОЧННОО! Вставьтe пропущенные слова : have been, had been, has been. 1-my key...stolen. 2-l didn't go to the party, became I ... invited. 3- my car ... repaired by yesterday afternoon. 4- some pictures... painted.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) has been 2) hadn't been 3) has been 4) have been