Помогите срочно +He is riding a bike now - ? What When +We are riding a bike now - ? What When

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
+He is riding a bike now - He isn't riding a bike now ? Is he riding a bike now when is he riding a bike ? +We ate riding a bike now - We aren't riding a bike now ? Are we riding a bike now ? when are we riding a bike ?