Помогите срочно надо плизз! составить рассказ на казахском языке Менин бир куним слова для справок жоспарлау, боска откизу, жан-жакты, тырысу, улгеру, куни бойы, алдын ала, мэнди откизу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен əр кунімді алдын ала жан жақты жоспарлап кунімнің босқа өтпейіне катты конил болем. мен куни бойы жоспарланған барлық істерге улгеруге тырысамын . сол себепті менің əр күнім мәнді өтеді.