Помогите срочно нужни знавци математики 1.Для розривнювання дороги поставлено дв

Помогите срочно нужни знавци математики 1.Для розривнювання дороги поставлено дви грейдерни машини ризнои потужности .З допомогою першои машини можна виконати всю роботу за 36 днив ,а за допомогою другои машина за 45 днив.За скильки днив можна виконати всю роботу ,якщо обидви машини працюватимуть одночасно? 2.Из двох мист одночасно виихали автобус и легковий автомобиль. автобус проижджаэ весь шлях за12год,а легковий автомобиль за6годин.Через який час вони зустринуться? 3.Водойма наповнюэться з двох труб за 5год,аз одниэи першои труби за6год.Через який час буде наповнюватись водойма,якщо видкрити лише другу трубу?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Аоьаппаыамсп рпрппо  орор рорарпс