Помогите, срочно нужно ответить на вопросы)) 1.У назві збірки О. Олеся " З журбою радість обнялась" використано художній засіб ... . 2. Новела "Момент" В. Винниченка має ознаки стильової течії ... . 3. Володимир Винниченко як м...

Помогите, срочно нужно ответить на вопросы)) 1.У назві збірки О. Олеся " З журбою радість обнялась" використано художній засіб ... . 2. Новела "Момент" В. Винниченка має ознаки стильової течії ... . 3. Володимир Винниченко як митець прославився не тільки в літературі, а й у ... .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 - персоніфікацію 2 - модернізму 3 - у політиці, також він був прозаїком, драматургом і художником.