Помогите срочно нужно.Отверить на вопросы(1-2слова)ВАЛЕР’ЯН ПІДМОГИЛЬНИЙ, „Місто” 30.Щоб мати пристойний вигляд, Степан потратив свої заощадження на придбання ... 31.Приймаючи гурток від попередника, Степан познайомився із ... ...

Помогите срочно нужно.Отверить на вопросы(1-2слова) ВАЛЕР’ЯН ПІДМОГИЛЬНИЙ, „Місто” 30.Щоб мати пристойний вигляд, Степан потратив свої заощадження на придбання ... 31.Приймаючи гурток від попередника, Степан познайомився із ... 32.Борис Задорожній, який закінчив інститут, запропонував Степанові ... 33.Під час прощання з Мусінькою вона сказала Степанові: „Не треба... 34.На концерті симфонічного оркестру під час антракту Степан вирішив зіграти в лотерею і тут познайомився з дівчиною, яка сказала, що її звати... 35.Після надрукування оповідання в журналі, Степан надіслав ще два листи в журнали, один в ..., другий в ... 36.Степан став часто ходити з Зоською в ... 37.Степан перестав відвідувати лекції в інституті, вирішивши, що він ... 38.Харківський журнал запропонував Степану прислати кілька оповідань, щоб вони могли скласти ... 39.На освідчення Степана в коханні Зоська сказала, що ніякої любові немає, а з ним вона ходить тому, що він ... 40.Повівши Зоську обідати в окремий кабінет, Степана охопила... 41.Проблема грошей набула для Степана загрозливих форм, і він пішов у редакцію по ... 42.При зустрічі Максим потяг його під арку, де грали в ... 43.Вирішивши вести щоденник і зробивши перший запис, Степан через рядки чорними літерами накреслив ... 44.Проблему побачень Зоська розв’язала тим, що запропонувала зустрічатися вдень до 16 години на ... 45.Відвідуючи зібрання літераторів, Степан подружився із Вигорським, з яким часто ходив ... 46.Коли вийшла збірка оповідань, вона обернула письменство в ... 47.Степан вирішив пристати до якогось угрупування, на що Ви-горський, скривившись, сказав: якщо здібний, то підтримка непотрібна, якщо нездара, то ... 48.Від Бориса Степан дізнався, що він одружився з ... 49.Для Степана, який нічого не міг написати, сталася приємна несподіванка. Він став ... 50.Заробивши грошей і зробившись багатим, Степан вирішив поміняти ... 51.Несподівано для самого себе, Степан сказав Зосьці: ... 52.Під час вечірки наступного дня Степан відмовив Зосьці і сказав, що вона йому ... 53.На вечірці Степан захопився артисткою балету ... 54. На роботу до Степана прийшов проситися давній знайомий ... 55.Степан закінчив обдумувати повість. Твір стояв у його голові, як кольорова ... 56.Вирішивши помиритись із Зоською і прийшовши до неї додому, Степан дізнався , що вона ... 57. Розпач Степана перебив комісіонер, який знайшов йому ... 58.При прощанні поет Вигорський сказав Степанові, що на цьому світі так само легко ... 59.Із повією Степанові захотілося ... 60. Левко закінчив інститут і їде працювати ... 61.Відвідавши Надійку вдома, Степан вийшов і зі злістю думав , що сама вона ... 62. Випадково Степан на вулиці зустрів Риту, яка буде в Києві ... 63.Відчуваючи могутність самопочуття, Степан ввійшов в кімнату, розчинив вікна в темну безодню міста і в тиші лампи над столом ...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
30. костюму 34. зоська 36. кіно 39. платить за неї 45. у шинок 47. потрібна поміч 48. надією 50. житло 52. обридла