Помогите срочно плиз надо скласть деалог между мамою яка радить обраты подарунок для вашого друга на день народженя

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Мамо, допоможи мені обрати подарунок для Петруся. -Давай для початку визначемося що б хотів отримати ти, від цього і будем відштовхуватися. -Я б хотів ігрову приставку. -От і чудово завтра підемо купувати Петрусеві приставку.Ти згоден? -Так мамо, дякую!