ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА Диалог на тему "Школьный кружок" на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Салем, досым ! -Салем! -Сен біздің мектепте үйірмелер бар екенін білесіңбе? -Иә,білемін. -Сен осы үйірмелерге барып журсінбе? -Иә,мен барып жүрмін. -Қандай үйірмелерге барып журсің? -Домбыра үйірмесіне барып жүрмін. -Түсінікті. -Сен ше? -Ал мен сурет салу үйірмесіне барып жүрмін. -Керемет.