Помогите! Срочно!!! Тире на місці пропущеного присудка можна поставити в речені: а) Коня пізнаЮть з бігу, а людину з її трудів. б) Так негадано ця осінь закурликала над степом. в) Не зліпиш цегли, не замісивши глини. г) Поки со...

Помогите! Срочно!!! Тире на місці пропущеного присудка можна поставити в речені: а) Коня пізнаЮть з бігу, а людину з її трудів. б) Так негадано ця осінь закурликала над степом. в) Не зліпиш цегли, не замісивши глини. г) Поки сонце й вітер сперечались, небо і жоржина повінчались. д) Кілька днів підряд мело колючим снігом.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поки сонце й вітер сперечались - небо і жоржина повінчались