Помогите срочно У якому рядку всі слова є прикметниками? 1.М'який,новий,середній,порожній,пом'якшити. 2.Високий,куций,бузковий,вологий,інший. 3.Брудний,зразковий,солоденький,стодвадцятип'ятирічний,всякий. 4.Вчорашній,позаторішн...

Помогите срочно У якому рядку всі слова є прикметниками? 1.М'який,новий,середній,порожній,пом'якшити. 2.Високий,куций,бузковий,вологий,інший. 3.Брудний,зразковий,солоденький,стодвадцятип'ятирічний,всякий. 4.Вчорашній,позаторішній,буденний,лимонний,незчисленний. 5.Дерев'яний,страшенний,сердешний,пшеничний,нездоланий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у 5 рядку вси е прикметниками