ПОМОГИТЕ СРОЧНО ВЕСЬ ЛИСТИК!!!!!!!!! ОООООЧЕЕНННЬ НННУУУЖЖЖНОООО!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4. She has a breakfast at 8 o`clock  She goes to school at quater past 8  She finishes school at 1 o`clock She has a lunch at quater to 2 She listens to music and talks on the telephone from half past 2 to 5 o`clock She does her h/w from 5 o`clock to 7 o`clock She has a dinner at 7 o`clock She watches TV from 8 o`clock to half past 9 She goes to bed at half past 9