Помогите! Срочно! Задание составьте предложения из слов: 1. to / you / go / school / always / do 2. sleep / doens't / early / to / go / she 3. he / a lot / the / on / computer / works 4. they / TV / watch / often / do / night / at

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
you do go to school always
Гость
1 Do you always go to school? 2 She doesn't go to sleep early. 3 He a lot on the computer works 4 Do they often watch TV at night?