ПОМОГИТЕ! У рівнобедреному трикутнику висота, проведена до бічної сторони, = 6см і ділить її на дві частини, одна з яких, прилегла до вершини вівнобедреного трикутника, = 8см. Знайдіть основу трикутника. ЗАРАНЕЕ СПАСИБО!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
виходить бічна сторона = 10 см за теор. Піфагора, 2 кусок, одрізаний висотою = 2 см. тоді основа = корінь із 40