Помогите!!!!!!!!!!!!!! Умоляю!!!!!!!!!!!!!!!! Плиззззз!!!!!!!!!!!!! Срочно!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Yes I am, I'm studying English this weekend 2 I'm taking a vacation in summer 3 No, it isn't. It is not raining now 4 I'm eating dinner tonight at home 5 No I'm not. I'm not listening to music now 6 My husband is making breakfast tomorrow