Помогите выбрать правильный ответ! Вопрос: Laulud, mis aitasid toetada ühistöö liigutuste rütmi. Usuti, et igal põllul, metsal, loomal on hing, mis kuuleb laulu ja aitab kaasa töö edenemisele Варианты ответов: vanem rahvalaul ,...

Помогите выбрать правильный ответ! Вопрос: Laulud, mis aitasid toetada ühistöö liigutuste rütmi. Usuti, et igal põllul, metsal, loomal on hing, mis kuuleb laulu ja aitab kaasa töö edenemisele Варианты ответов: vanem rahvalaul ,loitsud, tavandilaulud, töölaulud
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
это вариант номер2 тут сомнений нет