Помогите выполнить. Випишiть парами загальновживанi i дiалектнi слова Чудеснi барв

Помогите выполнить. Випишiть парами загальновживанi i дiалектнi слова Чудеснi барви. ...А e ще риси мови,що звуться дiалекти: це говори мiсцевi на дещо iнший лад. На Киiвщинi( в Лiтках)взуття зовуть обувка,а огiрок звичайний в Черниговi-гурок,а кошик на Полiссi(в Iванковi)-кошувка,i назви,iвимова рiзняться що не крок.Раз якось на базарi професор iз столицi заговорив iз дiдом,що ягоди привiз: -То значить на Полiссi вродили полуницi? Я бачу, ви з-над Сновi,iз хутора Рогiз.Дiд витрiщаэ очi-i як це може бути?-То ви з Рогозу родом?Мо',iнженер?Поэт?-Та нi,я просто знаю, як де говорять люди:прислухуюсь до мови-i в цьому весь секрет.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Взуття-обувка Огірок-гурок Кошик-кошувка ------- Ринок-базар Можливо-мо'