Помогите!!!!!!!!!! За 6 хвилин вертоліт пролетів 72 км. Яку відстань він пролетів за 30 хвилин, якщо його швидкістьзбільшиться на 2 км/хв
Помогите!!!!!!!!!!
За 6 хвилин вертоліт пролетів 72 км. Яку відстань він пролетів за 30 хвилин, якщо його швидкістьзбільшиться на 2 км/хв
Ответ(ы) на вопрос:
1) 72:6=12 (км/хв)
2) 12+2=14 (км/хв)
3) 14*30=420 (км/хв)
В-дь: 420 км/хв.
Не нашли ответ?
Похожие вопросы