Помогите!!!!!! Запиши кількість букв і звуків у словах. гай ---- б ---- зв ясен --- б ---- зв мрія --- б --- зв дятел---- б --- зв сльози ---- б ---зв район ---- б --зв уміння ----б --- зв гудзик ---б --- зв саджаю -- б -----...

Помогите!!!!!! Запиши кількість букв і звуків у словах. гай ---- б ---- зв ясен --- б ---- зв мрія --- б --- зв дятел---- б --- зв сльози ---- б ---зв район ---- б --зв уміння ----б --- зв гудзик ---б --- зв саджаю -- б ----- зв тюлень ----б ---- зв дощ ----б ---зв надія ----б ----зв пізнє --- б ----зв п'ять ---б --- зв п'ють --- б ---- зв пізнає --- б ---- зв
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
гай 3 б, 4 зв. ясен 4 б, 5 зв. мрія 4 б, 5 зв. дятел 5 б, 6 зв. сльози 6 б, 5 зв. район 5 б, 6 зв уміння 6 б, 7 зв. гудзик 6 б, 5 зв. саджаю 6 б, 6 зв. тюлень 6 б, 6 зв. дощ 3 б, 4зв. надія 5 б, 6 зв. пізнє 5 б, 6 зв. п'ять 4 б, 4 зв. п'ють 4 б, 4 зв. пізнає 6 б, 7 зв.